ŽUPNI OGLASI - 2. Korizmena nedjelja

Danas je 2. Korizmena nedjelja
Svete mise kroz tjedan redovito u 18,00 sati, subotom ujutro u 8,00.

Nedjelja: 15. 03. – 3.- Korizmena nedjelja
Svete mise:    Plat:   8,30
        Mlini: 10,00; 11,15

Pobožnost Križnoga puta:
Petak        - 17,30 sati
Nedjelja     -  9,30 sati

Kateheze: -prošli četvrtak bio sam još na putu, no u četvrtak počinjemo s korizmenim katehezama.

Korizmena duhovna obnova: - u petak i subotu u našoj župi imati ćemo korizmenu duhovnu obnovu koju će predvoditi fra Dražen Marija Vergašević.

U petak je predviđeno za mlade, a napose krizmanike obavezno i prva i druga godina. Krizmanici koji imaju nastavu, dobiti će za zadnje sate ispričnicu. Duhovna obnova počinje u 17 sati s nagovorom, krizni put, sv. misa i završavamo s klanjanjem križu.
U subotu je predviđeno posebno za roditelje krizmanika i prvopričesnika.  u 17, 00 sati nagovor za roditelje, krunica, sv. misa, te Euharistijsko klanjanje, a tijekom dana biti će mogućnost za razgovor s duhovnikom i ispovijed.

PKP – Vijeće za mlade 14. i 15. ožujka 2020. organizira Planinarski križni put. Mladi se mogu prijaviti do srijede 11. ožujka izravno na mrežnim stranicama biskupije.

Potičem mlade da se prijave za SHKM u Zagrebu. Prijave se primaju do 15. ožujka.

Župno hodočašće:  Oni koji su se prijavili za hodočašće, još nisu dostavili podatke, neka mi ih tijekom ove sedmice dostave. Također tko želi može uplatiti za hodočašće u iznosu od 550 kuna.