ŽUPNI OGLASI - 1. Korizmena nedjelja

Danas je 1. Korizmena nedjelja
Svete mise kroz tjedan redovito u 18,00 sati, subotom ujutro u 8,00.

U ponedjeljak iznimno misa će biti ujutro u 7,00 sati. ja sam do četvrtka odsutan, a mijenjati će me don Josip Lebo.

Nedjelja: 17. 03. – 2.- Korizmena nedjelja
Svete mise:    Plat:   8,30
Mlini: 10,00; 11,15

Pobožnost Križnoga puta:
Petak - 17,30 sati
Nedjelja -  9,30 sati

Slijedeće nedjelje, poslije misa prikupljati ćemo novčane priloge za crkvu Drinskih mučenica u Goraždu, a tijekom cijele korizme možete priložiti novčanu pomoć u škrabicu. Te nedjelje će s nama mise slaviti i don Josip Tadić, župnik u Goraždu.

Kateheze: - i ove godine, svakog četvrtka kroz korizmu imati četiri tematske kateheze, a tema je: „Evangelizacijsko poslanje koje svaki krštenik ima u zajednici evangelizatora“. Pozivam vas da se odazovete kako bi si zajednički pokušali posvijestiti navještaj evanđelja kako na osobnoj tako i na zajedničkoj razini.

Župno hodočašće:  Oni koji su se prijavili za hodočašće, još nisu dostavili podatke, neka mi ih tijekom ove sedmice dostave. Također tko želi može uplatiti za hodočašće u iznosu od 550 kuna.

Back to Top