Priklijada Caritasa Župe Svetog Ilara; Za potrebite župske obitelji prikupljeno 5254,00 kune

Jučer je na župskom Adventu u Srebrenom Caritas Župe Svetog Ilara organizirao Humanitarnu priklijadu čiji je prihod namijenjen za potrebite župske obitelji. Na štandu ispred zgrade Općine prodajom prikala je prikupljeno 5254,00 kune

- Zahvaljujemo prije svega dragom Bogu na blagoslovu, svim ljudima koji su pokazali veliko srce i darivali potrebite, kao i onima koji su nesebično darovali svoje vrijeme pripremajući i provodeći cijelu akciju.

Također zahvaljujemo Općini Župa dubrovačka i Turističkoj zajednici na suradnji, It uslugama, fast foodu Alf i obitelji Mišić bez kojih ova naša akcija sigurno ne bi završila ovako uspješno.

Radosni smo jer smo još jednom u zajedništvu pokazali da Župa itekako ima srce za druge - poručuje Marija Miloslavić iz Caritasa sv. Ilara.

• priklijada_zupa_mlini01
  • priklijada_zupa_mlini02