Župni oglasi - DUHOVI - PEDESETNICA

Danas je blagdana Duhova. S današnjim danom završava liturgijsko vazmeno vrijeme, a nastavlja se vrijeme kroz godinu.

Ponedjeljak: 21. svibnja - sutra, na Duhovski ponedjeljak u 9,00 sati sveta misa je u Platu u kapelici Svetog Duha. Prije mise je procesija s blagoslovom.

Četvrtak: - klanjanje Presvetom Oltarskom sakramentu
Svibanjska pobožnost svakim danom u 18,30 sati
Svete mise redovito radnim danom u 19,00 sati, subotom ujutro u 8,00

Nedjelja: 27. svibnja – PRESVETO TROJSTVO
Sveta mise redovito: u Platu u 8,30
                u Mlinima u 10,00: 11,15

Danas pod misom u 10,00 sati imamo predstavljanje i uvođenje u službu novih članova ŽPV naše župe.

U srijedu 23. svibnja u 19,30 sati, molio bih roditelje krizmanika koji će se pripremati za krizmu slijedeće godine, da dođu na sastanak u župnu crkvu.

Također pozivam sve krizmanike da dođu u subotu 26. svibnja na zajedničko druženje uz marendu i piće.
U župnom uredu ovogodišnji krizmanici mogu preuzati Cd.-fotografije i DVD od slavlja sakramenta sv. Potvrde.