Župni oglasi - Nedjelja Krista Kralja

Danas je nedjelja Krista Kralja. To je posljednja nedjelja kroz godinu.
Ponedjeljak: 25. studenoga – sv. Katarina Aleksandrijska, dj. i mč.

Subota: 30. studenoga – sv. Andrija, ap., blagdan

Nedjelja: 01. prosinca – I. NADJELJKA DOŠAŠĆA
Sveta mise:    Plat:     - 08,30
Mlini: - 10,00; 11,15

Svete mise su redovito u 18, sati, subotom ujutro u 8. s početkom Došašća slaviti ćemo mise zornice svakim danom u 6,00 sati, osim nedjeljom.

U nedjelju, pod misom u 11,15 sati predstaviti ćemo naše ovogodišnje prvopričesnike. Pozivam roditelje da dođu zajedno s njima na misu.

Hrvatski Caritas tijekom Došašća organizira dobrotvornu akciju „Za 1000 radosti najsiromašnijih obitelji u Hrvatskoj“ pod motom „Probudi dobro u svijetu“. Kako pomoći možete pogledati na plakatu ili ponijeti sa sobom listić koji se nalazi na stoliću za tisak.

Od danas započinje kreativna božićna radionica koje će se održavati nedjeljom od 18 – 21 sat u župnoj vjeronaučnoj dvorani. Potičem sve, a napose mlade da se aktivno uključe u ovu karitativnu akciji.

Kapituli: -     Bratstvo sv. Ivana Krstitelja 01. 12. 2018. u 9,30 na recepciji
                    hotela Plat.
Bratstvo Sv. Ilara 01. 12. 2018. u 11,00 sati u vjeronaučnoj dvorani.