Ženidbeni navještaji

Dinko Stjepić i Ane Antunica  crkvenu ženidbu žele sklopiti 26. listopada 2019. godine u katedralnoj crkvi Velike Gospe u Dubrovniku.

Ivan Krešić i Petra Oberan  crkvenu ženidbu žele sklopiti 26. listopada 2019. godine u župi Presvetog spasitelja – Mokošica.

1. Dinko Stjepić i Ane Antunica

Dinko je rođen u 1995. u Tuzli od oca Željka Stjepić i majke Evele r. Imamović. Nastanjen je u župi sv. Ilara Mlini – Kuparima.
Ana je rođena u 1994. u Dubrovniku od oca  Ivice Antunica i majke Pavice r. Peić. Nastanjena je u Malom Stonu.
Crkvenu ženidbu žele sklopiti 26. listopada 2019. u katedralnoj crkvi Velike Gospe u Dubrovniku.

2. Ivan Krešić i Petra Oberan

Ivan je rođen 1992. u Frankfurtu/M od oca Josipa Krešić i majke Nikoline r. Cvitanović. Nastanjen je u župi sv. Ilara u Mlinima.
Petra je rođena 1992. u Dubrovniku od oca Ljuba Oberan i majke Nede r. Butjerović. Nastanjena je u u župi Presvetog Spasitelja Mokošica.
Crkveni ženidbu žele sklopiti 26. listopada 2019. godine u župi Presvetog spasitelja – Mokošica.