Župni oglasi - 29. Nedjelja kroz godinu

Danas je 29. nedjelje kroz godinu, treća nedjelje u listopadu koja se slavi i kao Misijska nedjelja.

Poslijepodne od 14 sati je prodaja dječjih uradaka učinjenih na „Maloj likovnoj koloniji“.

20,00 koncert – „Dubrovački trio“ i tenor Mirjan Bukmir

Sutra je blagdan zaštitnika naše župe – SVETI ILAR

10,00 svečano misno slavlje predvodi mons. Tomo Vukšić, biskup
Iza mise u 10 sati, svečana euharistijska procesija s barjacima i križevima.

18,00 – sveta misa

Prošle nedjelje zaboravio sam napomenuti i zamoliti domaćice da nam pripreme kolača ili nešto slično za zajednički tratamenat nakon svete mise. Nadam se da je još uvijek na vrijeme.

Svete mise radnim danom redovito u 19,00 sati, osim u srijedu misa je u 18,00 sati. U subotu ujutro u 8,00.

Petak 25. listopada – Obljetnica posvete vlastite crkve

Nedjelja: 27. listopada – 30. Nedjelja kroz godinu
Sveta misa je u Kuparima u 8,30 sati. Poslije mise je Kapitul bratstva Svetoga Stjepana.
Mlini u 10,00; 11,15

Zavreljsko bratstvo Svetoga Roka također ima kapitul te nedjelje – 27. listopada u hotelu Astarea u 8,00 sati.

U nedjelju 4. studenoga Kapitul je Bratstva Svetoga Nikole. Stoga u Platu neće biti sv. mise, nego će se slaviti u Solinama u 8,30 sati.