Župni oglasi - Blagdan Duhova - Pedesetnica

Danas je blagdana Duhova. S današnjim danom završava liturgijsko vazmeno vrijeme, a nastavlja se vrijeme kroz godinu.

Ponedjeljak: 10. lipnja - sutra, na Duhovski ponedjeljak u 9,00 sati sveta misa je u Platu u kapelici Svetog Duha. Prije mise je procesija s blagoslovom.

Utorak: 11. lipnja – sv. Barnaba, ap.

Četvrtak: 13. lipnja – sv. Antun Padovanski
Nakon mise u 19,00 sati biti će blagoslov djece
Svete mise redovito radnim danom u 19,00 sati, subotom ujutro u 8,00

Nedjelja: 16. lipnja – PRESVETO TROJSTVO
Sveta mise redovito: u Platu u 8,30
                u Mlinima u 10,00: 11,15

Vijeće za katehizaciju i novu evangelizaciju dubrovačke biskupije organizira „Ljetni kamp na Šipanu za djevojčice i dječake od 11 – 14 godina u četiri termina od 01. 07. do 26. 07. 2019. Participacija je 100 kn po osobi plus troškovi prijevoza brodom. Raspored i upute za prijavu imate na oglasnoj ploči.

Jučer je u našoj župi bila zahvala za završetak školske godine i humanitarna akcija. Budući je još ostalo kolača, možete poslije mise pred župnom kućom sudjelovati u akciji kupnjom kolača. Hvala našim mladima  i obiteljima na čelu s gospođom Marijom Miloslavić

Back to Top