Blagdan svetog Antuna Padovanskog, dječje igre na livadi ispred župnog ureda (FOTO)

Blagdan svetog Antuna Padovanskog, jednog od omiljenijih svetaca među redovima našeg naroda, ujedno zaštitnika djece i siromaha, proslavljen je 13. lipnja u 18 sati u crkvi sv. Ilara. Osim slavlja euharistije, poseban pečat ostavila je predstava o životopisu ovoga svetca.

Nakon euharistijskog slavlja i odglumljenog životopisa, uslijedile su dječje igre na livadi ispred župnog ureda. Najbolji su nagrađeni, a svi su dobili medaljice. Djeca su se vratila svojim domovima s bitnom porukom: ,,Ljubav je duša vjere!" Tim povodom zahvaljujemo na dobrim djelima Caritasa župe Mlini, pekare Lasić i AB grafike.

Osim edukativnog segmenta ovih igara, djeci se otvorila prilika za  zabavu, upoznavanje novih prijatelja, i ono najvažnije - duhovni rast.

 • antuninske_igre01
 • antuninske_igre02
 • antuninske_igre03
 • antuninske_igre04
 • antuninske_igre05
 • antuninske_igre06
 • antuninske_igre07
 • antuninske_igre08
 • antuninske_igre09
 • antuninske_igre10
 • antuninske_igre11
 • antuninske_igre12
 • antuninske_igre13
Back to Top