Uskrsne igre za djecu oko platana u Mlinima, humanitarni događaj Caritasa župe sv. Ilara (FOTOGALERIJA)

Humanitarni događaj - Uskrsne igre za djecu ispunio je danas prostor oko platana u Mlinima mnoštvom djece i njihovih roditelja.

Djeca su uživala u igri utrke u vrećama, nošenja jaja na kuhači, traženje nagrade u balonima, slaganje riječi molitvi i poligon s preprekama, a za sudjelovanje u igri su se donirala sredstva kroz humanitarne kotizacije.

Događaj je u suradnji s ugostiteljima i poduzetnicima, udrugama, volonterima i kreativcima organizirao  Caritas župe sv. Ilara u Mlinima, a svi prisutni su se mogli osladiti kolačima, ali i kupiti rukotvorine vrijednih kreativaca koji su velikodušno donirali svoje male umjetnine. Sav prihod ovog događaja namijenjen je za obitelji u potrebi ove župe.

 • uskrs_igre_mlini06
 • uskrs_igre_mlini10
 • uskrs_igre_mlini12
 • uskrs_igre_mlini14
 • uskrs_igre_mlini20
 • uskrs_igre_mlini21
 • uskrs_igre_mlini22
 • uskrs_igre_mlini23
 • uskrs_igre_mlini24
 • uskrs_igre_mlini25
 • uskrs_igre_mlini26
 • uskrs_igre_mlini27
 • uskrs_igre_mlini28
 • uskrs_igre_mlini29
 • uskrs_igre_mlini30
 • uskrs_igre_mlini31
 • uskrs_igre_mlini32
 • uskrs_igre_mlini33
 • uskrs_igre_mlini34
 • uskrs_igre_mlini35
 • uskrs_igre_mlini36
 • uskrs_igre_mlini37
 • uskrs_igre_mlini38
 • uskrs_igre_mlini39
Back to Top